Nie ma obrazów spełniających żądane kryteria wyszukiwania.

obraz nr 7179
680,00 zł 544,00 zł

  • 18 lat tradycji
  • 3660 obrazów
  • 536 opinie
  • 6498 zamówień

tel (32)284-59-85
tel kom (503)356-488
info@galeria-malarstwa.pl

Koszty przesyłki:
Kurier GLS Polska - 29 zł
Europa (kraje EU) - 79 zł
Europa (poza EU) - 139 zł

obraz nr 6199
620,00 zł 496,00 zł

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

Przeglądanie strony galeria-malarstwa.pl oraz zakupy na niej jest równoznaczne z akceptacja zasad zawartych w polityce prywatności serwisu. 

Podczas dokonywania zakupów na stronie galeria-malarstwa.pl użytkownik zostanie poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, które niezbędne są do realizacji zamówienia. 

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie, nie częściej niż raz na dwa tygodnie. 

Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z konta w galeria-malarstwa.pl i otrzymywania niezapowiedzianych informacji. W tym celu wystarczy wysłać e-mail REZYGNACJA - podajac swoj login na adres: info@galeria-malarstwa.pl
W momencie otrzymania przez serwis takiego e-maila konto użytkownika i wszelkie dane kontaktowe zostaną trwale usunięte z bazy dany klientów. 

Właściciel serwisu zastrzega sobie możliwość zmiany polityki prywatności. 
Wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawowa zasadę: dane personalne i adresowe klientów galeria-malarstwa.pl nie są sprzedawane ani udostępniane osobom trzecim, nie są wykorzystywane do żadnych innych celów niż realizacja zamówienia i informowanie o promocjach, nowościach i zmianach w Galerii. 

galeria-malarstwa.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe znajdują się w bazie danych klientów. 
Pod tym określeniem rozumiane są informacje odnoszące się bezpośrednio do newslettera (np. promocje, nowości, wyprzedaże) oraz niekomercyjne listy (np. zyczenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.).